Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko
- później znika -
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienia...

czwartek, 14 czerwca 2012

Upominek

Cudowne uczucie, mogę to słowo wciąż powtarzać cudownie... cudownie... Anabell
Otóż Anabell postanowiła dosłownie "ukarać" mnie swoimi wytworami. Z reguły kary bywają mało przyjemne, a wręcz wystrzegamy się ich, jednak w tym jedynym przypadku pragnę i proszę o więcej :)
Otrzymałam niespodziewanie świetny, podręczny, zeszycik ze wzorkami DMC, z niteczkami, z krówkami, z kwiatkami, fantastyczny w podróż, na plażę, do ogrodu ...i najpiękniejszy letni naszyjnik, idealnie pasujący do mojej turkusowej apaszki! Dziękuję Anabell!***
Jestem bardzo wzruszona i zaskoczona wyróżnieniami, które otrzymałam od Pusi. Kochana to bardzo miłe z Twojej strony. Po dość długiej przerwie takie wyróżnienie! Nie pozostało mi nic innego, jak zakasać rękawy, chwycić igiełkę i stworzyć coś ciekawego by sprostać tym wyróżnieniom.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję.Ach i zapomniałam, oto zasady:
w obydwóch przypadkach należy:
1. Napisać na swoim blogu od kogo otrzymało się wyróżnienie.
2. Pobrać banerek i umieścić go u siebie.
3. Napisać o sobie: siedem cnót, grzechów i prawd o sobie.
4. Przekazać wyróżnienia 10 blogom.

Kwestia wyróżnień blogów jest, jak zawsze dla mnie bardzo, bardzo trudna. Ostatnio zauważyłam, że w moim czytniku znajduje się z 300 blogów. Przegląd z całego tygodnia zajmuje mi kilka godzin, ale  są to najmilsze chwile, których nie mogę sobie odmówić. Kocham Was podczytywać, to na Waszych blogach znajduję inspirację i motywację, a przede wszystkim uczę się, tak wiele nauczyłam się odkąd jestem tutaj z Wami. Dlatego też chciałam wszystkim kochanym moim blogowym koleżankom podziękować. Jesteśmy wyjątkowe i  każdej z osobna  przysługuje codziennie takie wyróżnienie.

A ja ...hmmm cóż mogę napisać o sobie... jestem zmienną w nastroje kobietką, czasem śmieję się, czasem chodzę smutna. Kocham kwiaty, kocham patrzeć, jak rosną w ogródku; codziennie spoglądam i rozkoszuję się ich widokiem. Ostatnio stałam się maruderką i wciąż narzekam  na brak czasu, muszę coś z tym zrobić, bo staję się nieznośna. Szukam wszędzie i we wszystkim harmonii by żyć zgodnie z sobą, z naturą. Pragnę poznawać, rozwijać się co wiąże się z czytaniem książek czy też z nawiązywaniem nowych znajomości. Muszę być bardziej wymagającą i stanowczą osobą przede wszystkim wobec siebie, a później dopiero wobec otoczenia. Wciąż pracuję nad sobą, czasem wychodzi mi to lepiej czasem gorzej. Chyba wystarczy tych zwierzeń. :)
Ściskam Was i do zobaczenia wkrótce. 
Aldona


10 komentarzy:

 1. Prezencik super, i gratuluje wyróżnień!

  OdpowiedzUsuń
 2. Też składam gratulacje !
  pod urokiem metryczki z poprzedniego postu , piękna , skromna i w kolorze sepii , bardzo mi się podoba.
  Wzorek z krówką zabawny i prosty , pewnie jest tych wzorków więcej i równie ładnych - fajny prezent .
  Pozdrawiam Yrsa

  OdpowiedzUsuń
 3. prześliczne, gratulacje wyróżnienia a przy okazji zapraszam do zagrania w zabawe 11 pytan http://zauroczonahaftami.blogspot.com/2012/06/zabawa-11-pytan.html pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wyróżnień, piękne prezenty dostałaś :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne prezenty. Ja również gratuluję wyróżnień.
  Bardzo mi się podob to, co o sobie napisałaś.
  Taki dobry duszek z Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny ten zestaw DMC, widzę, że jest w nim mulina nr 666- właśnie takiej mi brakuje by ukończyć jeden z obrazków RRowych :)
  GRATULUJĘ wyróżnienia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny upominek dostałaś i gratuluję wyróżnienia!
  zapraszam również do zabawy, szczegóły na moim blogu:)
  pozdawiam ciepluteńko:)

  OdpowiedzUsuń