Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko
- później znika -
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienia...

piątek, 9 września 2011

Życie jest piękne

Czas tak pędzi, tyle rzeczy się wydarzyło, że nie jestem w stanie pojąć tego wszystkiego. Powiem Wam tylko jedno "życie jest piękne"!!!  Nie warto się zamartwiać, nie warto się smucić zawczasu. Na wszystko przyjdzie czas, na wszystko przyjdzie pora. Z uniesioną głową uśmiecham się do życia, a ono w zamian emanuje swym ciepłem i pozytywną energią. Wyciągam dłoń i chwytam każdy moment, z tego co ofiaruje mi los. Czasem bywają chwile zwątpienia, paraliżującego marazmu, ale właśnie uświadomiłam sobie, że w tym wszystkim nie jestem sama. Mam rodzinę, odnalazłam wspaniałych, szczerych przyjaciół i mam oczywiście Was.
Kochane mimo, że jesień zbliża się małymi kroczkami i wydawałoby się, że wszystko powinno spowalniać, ja tryskam energią. Czy deszcz czy słońce, nadal, można mnie spotkać na ścieżce rowerowej, nadal omijam ślimaki wychodzące mi o poranku na spotkanie i nadal jak szalona pędzę przed siebie.
Dziękuję Wam z całego serca za ogrom komentarzy, wyróżnienia, które powodują, iż chce się tworzyć i chce się być tu i teraz. Razem z Wami raźniej, przyjemniej i cieplej.
Witam nowe osoby, które postanowiły na stałe u mnie zagościć. Ogromną radość sprawiacie mi zaglądając tutaj.

***

W międzyczasie powstała metryczka, tym razem dla Zuzi. Nie chciałam Wam przynudzać, gdyż po raz trzeci haftowałam ten sam wzorek. Oto on: znany Wam już doskonale różowy miś.“Be happy for this moment.
This moment is your life.”

3 komentarze:

  1. Fajnie, ze masz tak dobry nastroj :) Po Twoich slowach, az mi sie lepiej na duszy zrobilo i tak wlasnie sobie mysle, ze nie ma co sie zamartwiac na zapas :) Pozdrawiam Cie serdecznie i przesylam usciski :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaglądałam, zaglądałam i nic nie pisałaś...martwiłam się trochę...ale teraz się cieszę, że u Ciebie wszystko ok :)

    Czekam na ten moment z utęsknieniem kiedy u mnie wszystko wyjdzie na prostą...

    Pa pa pa buziaki 102 :***

    OdpowiedzUsuń