Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko
- później znika -
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienia...

poniedziałek, 9 maja 2011

Komunijnie

Nieoczekiwanie przyszło mi stworzyć karteczkę komunijną.  Nie miałam zbytnio czasu na cokolwiek. Jednak zdecydowałam się. Zawsze musi być ten pierwszy raz. Wzorek, który przypadł mi do gustu, a przedstawiam go poniżej był w kiepskiej jakości, więc nadwyrężałam swe oczy by dojrzeć każdy jeden krzyżyk.
I tak oto powstała karteczka komunijna.  Pobawiłam się nieco z kolorystyką zdjęć, wyszło jak wyszło, ocenicie sami. Żeby nie było jednak przekłamania oryginał przedstawiam jako pierwszy:
 Spontanicznie, szybko i na tematJuż w kolejce czeka kolejna karteczka komunijna, a także dwie metryczki. U...huhu tylko czasu brak na to wszystko. Zza rogu zagląda do mnie niepocieszona Dziewczyna z gęsią, a ja mam jeszcze kolejne i kolejne plany i pomysły. Jeszcze małą chwilkę, jeszcze tylko te zlecenia i wracam. 

Pozdrawiam i bardzo mi miło, że zaglądacie do mojego kącika. 

4 komentarze:

 1. bardzo ładna, delikatna i nie "przedobrzona" :)
  ja mam do wyszycia obrazek na komunię, mojego projektu, tyle ,że poskładany z kilku gotowych motywów, nie udało mi się jeszcze znaleźć nic gotowego, coby mnie zadowoliło, jeden taki wyszyłam 2 lata temu, teraz muszę taki sam zrobić na kolejna komunię :), przyjemna praca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna karteczka. Podoba mi się zarówno wzór jak i kolorystka - cudo! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana odpowiadam na twoje pytanie, tak jak mi ktoś kiedyś napisał ;o)

  "RR to inaczej Round Robin-zabawa polegająca na wspólnym wyszywaniu obrazka składającego się z mniejszych elementów: każda osoba wyszywa jeden obrazek i potem posyła kanwę dalej. W efekcie otrzymujemy kanwę z obrazkami, a każdy wyszyty jest przez inną osobę.

  Na RR trzeba polować-może akurat ktoś będzie organizował. Można też samemu go zorganizować:)"

  Każdy organizator dodatkowo objaśni Ci zasady, ja podałam Ci tylko ogólna i idee ;o)
  Buziaki
  Mysia ;o)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu:)

  Karteczka przepiękna:)

  OdpowiedzUsuń